Gastronomi ve Gıda İşletmeleri

www.kanatciaga.com.tr


Kanatçı Ağa 18 yılı aşkın bir süredir lezzetli kanatları ve alternatifli menüsü ile, kendinizi evinizin salonundaki gibi rahat hissettiren hizmet anlayışını benimsemiş, sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar keyifle vakit geçirebileceğiniz lezzet durağınızdır. Sizlerin bir HOŞ SEDASI bize daima güç vermiş ve vermeye devam ediyor. Sizlerden aldığımız güçle K. ÇEKMECE Florya Sahilinde çok fonksiyonlu, Restoran, Café & Nargile Salonu, Çocuk Oyun Parkı, Açık Yüzme Havuzu, Açık Düğün ve Konser alanı olmak üzere 2 ‘ci şubemiz ile hizmetinizdeyiz.

www.revangarden.com


Şehrin merkezinde olup, yorucu şehir atmosferinden bu denli uzakta, açık hava ve denizin keyfini, havuz başında doyasıya yaşayabileceğiniz Revan Garden'da hayalini kurduğunuz tüm organizasyonlarınızı, sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda, tecrübelerimizle birleştirip, son derece eğlenceli ve kaliteli saatlere dönüştüreceğimizin garantisini veriyoruz. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü mekanımız, 500 kişilik kapalı alanı; 850 kişi yemekli, 1500 kişi kokteyl düzeni kapasiteli bahçesi, huzur veren peysaj dokusu, bebek bakım odası, bay ve bayan mescidi, gelin & damat hazırlık odası, damak zevkinize uygun alternatifli ve lezzetli mönü seçenekleriyle dilerseniz yemekli, dilerseniz kokteyl tarzı sunumları ve profesyonel kadrosu ile hizmet verecek olan Revan Garden; hiç bitmesin diyeceğiniz o anların tartışmasız adresidir...

www.restaurant-medo.de


Das Siegburger Restaurant MEDO verbindet historisches Ambiente mit mediterranen Speisen. In idyllischer Lage direkt am Mühlengraben haben unsere Besucher einen guten Blick auf die Stadtmauer aus dem 14. Jahrhundert. Eine anspruchsvolle Gastronomie, die in ihrer Vielfalt eine erstklassige Küche bietet, entführt Ihre Sinne in die Regionen des Mittelmeeres. Unsere reichhaltige Speisenkarte der türkisch-mediterranen Küche bietet Ihnen schmackhafte Grill- und Pfannengerichte, Fisch- und Lammspezialitäten ebenso wie vegetarische Speisen und leckere Desserts. Genießen Sie bei uns dieses einzigartige, mediterrane Flair. Das MEDO-Team freut sich auf Ihren Besuch!